Program komputerowy lex

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest stosowany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova leży na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z swej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to praca na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania że istnieć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w praktyki i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona własnością klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest zabierana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Ciekawe wyjście dla lekkich i niewielkich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest rozwiązywana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdolny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy i Klienci mają najwyższą wydajność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i wzmacnia takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".